Kahramanlar Mah. Atatürk Bulvarı No: 10 Sarımsaklı / Ayvalık Rezrv: +90 539 571 62 22 Fax: +90 266 324 28 15

BLOG YAZILARI

5 Haz

Tatili hem dolu dolu hem de ucuza getirmenin yolu Ayvalık Sarımsaklı

Altın rengi ve alabildiğine uzun ve geniş kumsalı, insanın içini huzurla dolduran o pozitif havası, şehirden değil sanki dünyanın karmaşasından uzaklaşmışsınız gibi hissettiren enerjisi ile Ege’nin en değerli tatil kasabalarından biri Ayvalık, Sarımsaklı sizleri bekliyor.

Ayvalık’ta Tatil Boyunca Gezilebilecek Yerler

Yaz gelince, Türkiye’nin her yerinden tatilciler Ayvalık, Sarımsaklı’ya akın eder. Ancak Sarımsaklı öyle bir yer ki her tarza her zevke uygun bölgesi mevcuttur. Cennet Tepesi’nden Ayvalık’ın tamamı ayaklarınızın altında hissederken, güzel bir tekne yolculuğu ile o etnik yapıya sahip Cunda adasında gezintiye çıkabilir, Sarımsaklı plajında muhteşem altın kumun tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik kalabalıktan hoşlanmayan sakinlik arayanlar için, bitmek bilmeyen plajında sadece 3-4 kişinin bulunduğu ama aynı temizlik ve hijyende devam eden bölgeler de mevcut.

Lüks sevenler ya da ekonomik bir tatil arayanlar için ucuz otel arayanlar için alternatifler mevcut.

Ayvalık Sarımsaklı’da Ucuz Konaklama İçin Otel Seçenekleri

Tatil bütçemi konaklama yerlerinde harcamak istemiyorum, ancak Sarımsaklı plajına yakın olmak ve tüm tatil bütçemi etkinliklerde ve eğlencelerde kısıtlanmadan kullanmak istiyorum diye düşünenler için Hotel Sezer Ayvalık Sarımsaklı’nın hem en ekonomik hem de en iyi konumunda hizmet veriyor.

Hotel Sezer ekonomik konaklama imkanları sağlarken, eğlenceli havuzundan, sayısız yemek çeşidi bulunan mutfağı ile kaliteden de ödün vermiyor.

Hotel Sezer’in Ayvalık’ta en çok tercih edilen otellerden biri olmasının en büyük sebeplerinden biri de konumu. Sarımsaklı’nın anlatmak ile bitmeyen o altın değerindeki kumsal plajına yürüme mesafesi sadece 60 metre. Otelinizden çıktıktan sadece 1-2 dakika içinde Sarımsaklı Plajının en tercih edilen merkez bölgesinde olabilirsiniz. Yoğun tatil sezonunda aracınız ile park sorunları yaşatmayacak marketlerden eğlenceli aktivitelerin bulunduğu sarımsaklı sahilinin tam merkezinde, inanılmaz ekonomik fiyatlar ile kaliteli konaklama imkanı sağlayan Hotel Sezer’de erken rezervasyon yaptırarak tatilinizi riske atmamanızı tavsiye ederiz.

Ege’nin paha biçilmez plajı sarımsaklıdan fotoğraflar:

ayvalik-sarimsakli-denizi

ayvalik-sarimsakli-genel

ayvalik-sarimsakli-plaji

ayvalik-sarimsakli-plajı-yaz

ayvalik-sarimsakli-sahili

ayvalik-sarimsakli-sezlong

sarimsakli-genel-gorunum