Kahramanlar Mah. Atatürk Bulvarı No: 10 Sarımsaklı / Ayvalık Rezrv: +90 539 571 62 22 Fax: +90 266 324 28 15

BLOG YAZILARI

11 Haz

Sarımsaklı’nın ucuz ve konforlu otelleri

Daha önceki yazılarımızda Ayvalık Sarımsaklı’da tatil yapmanın sağlayacağı farklı deneyimlerden bahsetmiştik. Peki tatile çok para harcamak istemeyen ya da kısıtlı bütçesi olan tatilciler için sarımsaklı ucuz oteller seçenekleri nedir.

Yaz ayları geldiğinde tatil için Türkiye’nin bir çok ilinden Ayvalık’ı tercih eden yüz binlerce tatilci, Sarımsaklı’da konaklama için otelleri, pansiyonları ya da sezonluk kiralık villaları tercih etmekte. Hal böyle olunca tatil sezonunun daha başlarında otellerin doluluk oranları, azaldığı için yüksek fiyatlardan kiralanan pansiyonlar tatilciler için büyük zorluk oluyor.

Erken rezervasyon yapmamış ya da programsız gelen sayısız tatilci günlerce tatil için otel ve pansiyon arayışı ile ciddi enerji kaybediyor. Bulunan oteller ve pansiyonların fiyatları ise el yakıcı cinsten oluyor.

Tatilcinin bu sorununa çözüm sağlayan Hotel Sezer, ucuz ve deniz manzaralı oda fiyatları, havuz ve sayısız çeşit yemeği bulunan mutfak hizmeti ile tatilcileri büyük bir sorundan kurtarıyor.

Sarımsaklının Ucuz ve Konforlu Oteli

ayvalik-sarimsakli-havuzlu-otel

ayvalik-sarimsakli-ucuz-otel